Męski zegarek Adriatica A8259.5123QF

Adriatica to szwajcarska marka zegarków doceniana za wysoką jakość wykonywanych czasomierzy, a także ich precyzję oraz stosowanie dobrej klasy materiałów, dzięki czemu produkty przedsiębiorstwa nie ustępują modelom znacznie droższym innych znanych firm.

Adriatica A8259.5123QF jest zegarkiem o bardzo estetycznym i jednocześnie uniwersalnym wzornictwie, dzięki czemu jest dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Czasomierz będzie pasował do garnituru, jak i jeansów oraz koszulki. Wewnątrz urządzenia znajduje się precyzyjny mechanizm kwarcowy ISA 9239 SWISS MADE, który zapewnia około 2 lata żywotności. Po tym czasie należy wymienić baterię. Omawiany model posiada klasę wodoszczelności 50M, a więc jest odporny na zachlapania, jednak nie powinno się go zabierać pod prysznic lub do wanny czy basenu. Interesującym urozmaiceniem Adriatica A8259.5123QF jest rozbudowany datownik.

Na jaką okazję wybrać zegarek Adriatica A8259.5123QF?

Adriatica A8259.5123QF jest bardzo uniwersalnym pomysłem na prezent, ze względu na minimalistyczne wzornictwo i prostą kolorystykę. Świetnie się sprawdzi jako upominek na rocznicę, z okazji urodzin czy imienin, ale też pod choinkę. Warto wspomnieć, że produkt jest oryginalnie pakowany w estetycznie wykonane pudełko z tłoczeniem na wieku. W wielu sytuacjach można również skorzystać z usługi dotyczącej grawerowania. Zegarek można ubierać na dowolną okazję, dlatego na pewno dobrze się sprawdzi jako prezent.

Prostota i piękno – nieprzeciętny design zegarka Adriatica

Design zegarka Adriatica A8259.5123QF jest uniwersalny, ze względu na minimalizm. Całość jest utrzymana w srebrnej kolorystyce. Bransoleta i koperta zostały wykonane z antyalergicznej stali. Na białej tarczy znajdują się wskazówki i datownik pokazujący dni tygodnia, dni miesiąca oraz miesiące. Jest chroniona za pomocą szafirowego szkła o niesamowitej twardości (9/10 w skali Mohsa).

Poznaj bliżej zegarki Adriatica!