Męski zegarek Adriatica A8308.B224CH

Marka Adriatica od ponad 80 lat zachwyca wielu fanów czasomierzy na całym świecie. Jej wyjątkowe zegarki zyskały niesamowite uznanie ze względu na ponadprzeciętną jakość, dokładność wykonania oraz świetną precyzję chodu. Marka zasłynęła głównie ze swoich czasomierzy w eleganckich liniach, jednak oprócz klasycznych rozwiązań ma w swojej ofercie także propozycje dla osób zainteresowanych nieco bardziej nowoczesnymi rozwiązaniami. Właśnie do tej grupy należy model Adriatica A8308.B224CH.

Wspomniany zegarek można spokojnie zaliczyć do rodziny czasomierzy sportowych/casualowych. Ze względu na swój design raczej nie będzie pasować do garnituru, jednak do skórzanej kurtki i jeansów nada się idealnie. Model ten jest czasomierzem z chronografem, wyposażonym w wyjątkowy mechanizm szwajcarski RONDA 5040, który posiada kilka komplikacji w tym zewnętrzny, wskazówkowy datownik (na krawędzi tarczy znajdują się oznaczenia dni miesiąca, a aktualny dzień wskazuje dodatkowa długa wskazówka). Ponadto posiada on okienka ze wskazaniem dnia tygodnia oraz miesiąca. Wbudowany chronograf jest bardzo precyzyjnym stoperem i przydaje się podczas różnych aktywności sportowych.

Na jaką okazję wybrać zegarek Adriatica A8308.B224CH?

Jeśli chodzi o noszenie tego zegarka, to doskonale sprawdzi się na co dzień, do casualowych stylizacji, podczas aktywności sportowych, oraz będzie doskonałym wyborem dla fanów motoryzacji, którzy często odwiedzają tory wyścigowe.

W sytuacji, kiedy chcemy go komuś podarować, należy się jedynie upewnić wcześniej, że dana osoba nosi tego typu czasomierze i nie posiada takowego w swojej kolekcji. Jeśli te dwa warunki zostaną spełnione, to tak naprawde okazja do wręczenia nie ma większego znaczenia.

Funkcjonalność i ciekawy design w jednym

Poza wieloma przydatnymi funkcjami zegarek ten, swoim designem bardzo wyraźnie nawiązuje do motorsportu. Wyraźne oznaczenia numeryczne, wskazówki przypominające te z prędkościomierzy i obrotomierzy, czarna tarcza stylizowana na carbon oraz czerwone akcenty - wszystko to kojarzy się z wyścigami i prędkością. Do tego bardzo smukła linia oraz skórzany pasek z białymi przeszyciami - widać, że jest to czasomierz, który powstał z myślą o fanach samochodów.

Zobacz inne męskie zegarki Adriatica!