Damski zegarek Adriatica A3174.R113QF3

Zegarek damski Adriatica A3174.R113QF3 jest uniwersalnym produktem, który posiada bardzo estetyczne wykonanie. Większa koperta oraz gęsto pleciona bransoleta o kolorze różowego złota to modne rozwiązanie, dzięki czemu czasomierz cieszy się rosnącą popularnością. Wyposażono go w precyzyjny mechanizm kwarcowy RONDA 706 SWISS MADE. Ten szwajcarski zegarek ma również rozbudowany datownik, który pokazuje dzień miesiąca oraz tygodnia. Dodatkowa tarcza informuje również o aktualnej fazie księżyca. Produkt posiada szkło wykonane z syntetycznego szafiru. Tworzywo ma twardość 9/10 w skali Mohsa. Oznacza to, że wyłącznie diament jest twardszym materiałem. Dzięki temu szybka nie będzie się rysować. Czasomierz został zapakowany w eleganckie i minimalistyczne pudełko, dlatego dobrze się sprawdzi w roli prezentu. Koperta oraz bransoleta zostały stworzone z antyalergicznej stali nierdzewnej, dlatego produkt nie powinien sprawiać problemu osobom o wrażliwej skórze. Szukasz dobrego zegarka damskiego? Marce Adriatica można zaufać!

Na jaką okazję wybrać zegarek Adriatica A3174.R113QF3?

Adriatica A3174.R113QF3 jest co prawda elegancki, jednak z drugiej strony będzie także świetnie wyglądał w towarzystwie jeansów czy kolorowej sukienki. Czyni go to modelem uniwersalnym, a więc świetnie nadającym się na prezent z dosłownie każdej okazji. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, walentynki, a może urodziny? Adriatica A3174.R113QF3 to doskonały pomysł na prezent. Czasomierz będzie dobrze wyglądał zarówno podczas eleganckich wieczorów, jak i codziennego wykonywania obowiązków.

Styl i klasa – elegancki zegarek Adriatica

Adriatica A3174.R113QF3 wyróżnia się pod względem swojej prostoty. Koperta jest szersza, niż w przypadku większości czasomierzy dla kobiet. Dzięki temu produkt będzie przyciągać uwagę, jednak nie zaburzy kreacji ze względu na swój minimalizm. Bransoleta składa się z drobnych oczek. Obydwa elementy mają kolor różowego złota, podobnie wskazówki oraz indeksy, a także cienkie obramowanie mniejszych tarcz. Ponadczasowy design sprawia, że jest to odpowiedni produkt dla kobiety w każdym wieku i o dowolnych preferencjach.

Zobacz damskie zegarki Adriatica!